logo

Гедеони України

article cover image

Лікарня - це особливе місце для переосмислення свого буття на Землі

16 квітня 2024 р.

В лікарнях ми зустрічаємо людей близьких до перетину між часом і вічністю.

Найстрашніша хвороба це не рак і не серцево-судинні захворювання, не коронавірус. Найстрашніша хвороба - це гріх. І не існує лікаря на землі здатного вилікувати цю хворобу.

Гріх вбиває життя, бо гріх – це смертельна інфекція. Гріх, зачавши, народжує смерть. І це невиліковна інфекція. Гріх – смертельна хвороба. Гріх – це сама смерть. Гріх – бунт проти Бога, це виклик Богові. Гріх є висміюванням Бога і Його святих законів. Гріх – це духовна темрява. Бог, коли творив світ, відділив світло від темряви. Ми ж хочемо з'єднати: трошки світла, трошки темряви, в результаті виходить морок. Гріх – жахлива нечистота, бруд.

Тільки Ісус Христос, перебуваючи на Небесах, щоб мати доступ до кожного з нас, через Духа Святого, здатен вилікувати гріх.

«Його ранами ми зцілилися» Іс.53.5.

« А Він був ранений за наші гріхи, за наші провини Він мучений був, кара на Ньому була за наш мир, Його ж ранами ми зцілилися!»(Iс.53:5)

Пошук спасіння є порятунком нашої душі, очищенням її від ран, які ми самі нанесли важким гріхом. Наша совість - це голос Бога, який кличе до покаяння.

175.jpg

International Gideons site Welcome to Gideons International