Навчальні заклади

Гедеони розповсюджують Євангеліє у навчальних закладах - школах, університетах, коледжах і т.і., дітям яким виповнилося повних 10 років.


Будемо розповідати про славу Господню аж до покоління останнього, і про силу Його та про чуда Його, які Він учинив! — Псалом 77:4

В Інтернеті на багатьох сторінках з тематики виховання дітей є фраза: “Приготуй дитину для дороги, а не дорогу для дитини”. Замість того, щоб прибирати з дороги всі перешкоди й мостити для наших діточок гладеньку доріжку, маємо спорядити їх і навчити долати ті труднощі, що можуть їх спіткати.

Псалміст писав: “Будемо розповідати про славу Господню аж до покоління останнього, і про силу Його та про чуда Його, які Він учинив! Він поставив засвідчення в Якові, а Закона поклав ув Ізраїлі, про які наказав був Він нашим батькам завідомити про них синів їхніх, щоб знало про це покоління майбутнє, сини, що народжені будуть, − устануть і будуть розповідати своїм дітям” (Пс. 77:4-6). Ціль такого навчання – вони “покладуть на Бога надію свою, і не забудуть діл Божих, Його ж заповіді берегтимуть” (Пс. 77:7).

Подумайте про той великий духовний вплив, що мали на нас слова й життя інших людей. Їхні бесіди і вчинки привертали нашу увагу й запалювали в нас бажання слідувати за Ісусом так само, як і вони. Великий привілей, сила й відповідальність для нас тепер нести Боже Слово й сповіщати плани Господні теперішньому поколінню і прийдешньому. Що б не спіткало нас у житті, маємо готувати наших дітей, споряджаючи їх у силі Божій для майбутніх випробувань.