Військові формування

Військові люди стоять на передовій до будь-якої небезпеки і Слово Боже здатне захистити, тим чи іншим чином, від такої небезпеки.


Військовий священик, пресвітер Володимир Михайленко ділиться своїми переживаннями: «Єдиний інститут на землі, який встановив сам Бог, і який може впливати на процеси в країні – це Церква.  І сьогодні вона має можливість впливати на процеси, які відбуваються в зоні АТО. Ми несемо там служіння примирення: вчимо солдатів не бути жорстокими, вміщати супротивника, але основне наше призначення – проповідь Євангелія.

Ми любимо цю країну, любимо людей і виконуємо накази Господні, і це дає нам силу в служінні. Вдячні серця, відповідна реакція, взаємна любов з приймаючої сторони (воїнів і людей, з якими спілкуємося) спонукає нас йти туди знову і знову».

Немає нічого дорожчого Слова Божого

Люди військових професій завжди найближче стоять до небезпеки, часто стають свідками екстремальних ситуацій, іноді навіть смертельних. Тому вони розуміють ціну Слова Божого в таких ситуаціях. Гедеонівські Нові Заповіти користуються великим попитом серед військових, пожежників, поліцейських.