logo

Гедеони України

article cover image

Навчальні заклади - важливе місце розповсюдження

article cover image

Гриша16 квітня 2024 р.

Школи, а також інші навчальні заклади називають освітніми закладами.

¹ Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово. ² Воно в Бога було споконвіку. ³ Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього. ⁴ І життя було в Нім, а життя було Світлом людей. ⁵ А Світло у темряві світить, і темрява не обгорнула його.

Від Івана 1:1-5

Гедеони розповсюджують Євангеліє у навчальних закладах - школах, університетах, коледжах і т.і., дітям яким виповнилося повних 10 років.

Будемо розповідати про славу Господню аж до покоління останнього, і про силу Його та про чуда Його, які Він учинив! — Псалом 77:4 В Інтернеті на багатьох сторінках з тематики виховання дітей є фраза: “Приготуй дитину для дороги, а не дорогу для дитини”. Замість того, щоб прибирати з дороги всі перешкоди й мостити для наших діточок гладеньку доріжку, маємо спорядити їх і навчити долати ті труднощі, що можуть їх спіткати.

Псалміст писав: “Будемо розповідати про славу Господню аж до покоління останнього, і про силу Його та про чуда Його, які Він учинив! Він поставив засвідчення в Якові, а Закона поклав ув Ізраїлі, про які наказав був Він нашим батькам завідомити про них синів їхніх, щоб знало про це покоління майбутнє, сини, що народжені будуть, − устануть і будуть розповідати своїм дітям” (Пс. 77:4-6). Ціль такого навчання – вони “покладуть на Бога надію свою, і не забудуть діл Божих, Його ж заповіді берегтимуть” (Пс. 77:7).

Всесвітньо відомий український філософ Григорій Сковорода у своїх працях зробив понад 1000 посилань на книги Нового Заповіту та книги Псалмів. Геній українського народу Тарас Григорович Шевченко має у своєму Заповіті десятки віршів і поем, які основані на Псалмах з Книги Псалмів. Окрім того, ця духовна література сприяє виконанню одного із важливих завдань, що передбачені як Законом України «Про освіту», так і в Державному стандарті базової і повної загальної середньої освіти, а саме: «Освіта є основою інтелектуального,духовного, фізичного і культурного розвитку особистості...».

Подумайте про той великий духовний вплив, що мали на нас слова й життя інших людей. Їхні бесіди і вчинки привертали нашу увагу й запалювали в нас бажання слідувати за Ісусом так само, як і вони. Великий привілей, сила й відповідальність для нас тепер нести Боже Слово й сповіщати плани Господні теперішньому поколінню і прийдешньому. Що б не спіткало нас у житті, маємо готувати наших дітей, споряджаючи їх у силі Божій для майбутніх випробувань.

Гедеон Олег Феліксович Подгаєць, відомий громадський діяч Одеси, представляє Новий Заповіт в школі Одеси.

Oleg_Podgaets_uk_new.png

International Gideons site Welcome to Gideons International