Привітання з Великоднем 2020

Того ж дня дня першого в тижні, коли вечір настав, а двері, де учні зібрались були, були замкнені, бо боялись юдеїв, з'явився Ісус, і став посередині, та й промовляє до них: Мир вам!

Юрій Журавель

Вітаю вас з світлим Воскресінням Господа нашого Ісуса Христа!

Ви - трудівники на ниві Господній, знаєте все, і без страху та сумніву несете Слово Боже всім, хто потребує Його. Хай  Сам Господь рясно поблагословить кожного із вас за вірність у служінні, відвагу, добродійне серце! Цей рік надає нам великі, або навіть величезні  можливості у служінні, які нам потрібно використати з усією відповідальністю. Єдине Бачення стало необхідним керівництвом для нашої подальшої роботи і тепер зрозуміло, що воно було інспіровано Духом Святим, наперед підготувавши нас до роботи в нових умовах. Хай же кожний Гедеон та Помічниця візьме на озброєння Єдине Бачення Гедеонівського служіння, яке передано в цих словах з Слова Божого: 

 27. Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією, щоб, чи прийду я й побачу вас, чи й не бувши почув я про вас, що ви стоїте в однім дусі, борючись однодушно за віру євангельську, 28. і ні в чому не боячися противників; це їм доказ загибелі, вам же спасіння. А це від Бога! (До филип'ян 1:27,28)

Амінь!