Міднародна Конвенція в м. Нешвілл, С.Ш.А. Липень 2020р.

19. Тепер прихиліть серце ваше та душу вашу, щоб шукати Господа, Бога вашого. І встаньте, і збудуйте святиню Господа Бога, щоб перенести ковчега Господнього заповіту та святі Божі речі до храму, збудованого для Господнього Ймення. (1 Хроніки 22:19)

Через практику соціального дистанціювання, запобіжних заходів і обмежень на поїздки, які все ще діють у багатьох частинах світу, Міжнародна конвенція буде проводитися в режимі онлайн тільки в прямому ефірі. В Gaylord Opryland Resort в Нешвіллі, штат Теннессі, не буде ніяких сесій або заходів. Це рішення було прийнято після молитовного розгляду і обговорення. Здоров'я та безпека всіх учасників і гостей для нас дуже важливі.

Юрій Журавель
Конкретні деталі все ще допрацьовуються, але ось що ми знаємо:
  1.  Наш формат може бути іншим, але наша мета залишається тією ж. Основна причина, по якій ми збираємося, - це подякувати Богові за те, що Він зробив, і підготувати себе до того, як Він хоче використовувати нас в майбутньому. Нашому світу потрібні люди Божі, люди віри і люди дії, щоб піднятися і вести себе чесно - ми знаходимося в такому положенні.
  2. Це онлайн захід буде проведено в п'ятницю ввечері, 24 липня, і в суботу вранці, 25 липня. Конкретний час і розклад будуть доступні ближче до заходу. Пам'ятайте, що захід буде проходити в центральне літній час (GMT-5). Різниця о 7 годині за часом Києва.
  3. Реєстрація важлива. Будь ласка, зареєструйтесь для участі у віртуальній Міжнародної конвенції. Якщо ви раніше зареєструвалися для участі в особистому заході, ваша реєстрація все ще дійсна, і вам не потрібно нічого робити. Зв'яжіться з вашим національним або регіональним лідером для отримання додаткової інформації.
  4. ПРИМІТКА. Реєстрація гарантує, що члени мають право брати участь в бізнес-сесії і виборах, які відбудуться в майбутньому.
  5. Реєстрація відкривається 15 червня і буде проходити до 22 липня 2020 включно. Учасники можуть зареєструватися починаючи з 15 червня. Знову ж таки, зв'яжіться з вашим національним лідером для отримання додаткової інформації.


Матеріали до Конвенції. 

Як буде проходити віртуальна Конвенція, реєстрація

Питання і Відповіді